Szivárvány csoport

Bemutatkozás

Mi vagyunk a Szivárvány csoport. Nevünkhöz hűen színesek és változatosak, sokfélék  vagyunk, mint az igazi szivárvány.
Kicsiket és nagyokat egyaránt megtalálsz nálunk, hiszen vegyes csoportként éljük az óvodai életünket. A csoportunkban változatos tevékenységekben veszünk részt, minden egyes nap több tudással megyünk haza, mint ahogy érkeztünk.
Rengeteget játszunk, mondókázunk, mozgunk, mesélünk-verselünk,éneklünk-táncolunk, kézműveskedünk. S ha mindebben kifáradtunk az árnyas-parkos játszóudvarunkon sokat mozgunk, futunk, homokozunk.
Hitvallásunk szerint mindenki értékes, és szerethető. Szeretetben, elfogadásban, mosolyogva telnek mindennapjaink. Minden gyermeket igyekszünk alaposan megismerni, és az egyéni képességeikhez mérten fejleszteni, okosítani.

Szertetettel várunk: Ágota néni, Vivi néni és Judit néni.
Monostori Vivien

óvodapedagógus