Katica csoport

Izgő-mozgó, kíváncsi katicák vagyunk. Énekszó, mondóka, mese, vers és tánc színesíti napjainkat.   Örömmel tornázunk és játszunk együtt a tornaszobában és a hatalmas udvarunkon.
            A barátságosan berendezett kis csoportszobában kényelmesen elférünk, mi 15-en. Kis kuckókban szeretünk játszani a sokféle érdekes játékkal. Gyakran kreatívkodunk: festünk, ragasztunk.
         A kisebbeket várja a DUPLO, fakocka, a babák, a nagyobbakat a LEGO és sokféle társasjáték, okosító játék. A szerepjátékokhoz, mesékhez mindenféle eszközt és rengeteg bábot használhatunk.
                                                                                                         Ha nincs vírushelyzet, járunk bábszínházba, táncházba, almát szedni, kirándulni.
                                                                                                           A régi Katicások visszavágynak hozzánk, és gyakran meglátogatnak bennünket.
                            Jó itt ovisnak lenni!

Gyertek el hozzánk!