Őzike csoport

Óvodánk egy CSODA PALOTA, melynek egyik szobáját, mi, ŐZIKÉSEK vettük birtokba.

KIK A LAKÓI?
A csicsergő-csacsogó 3-4-5-6-7 éves fiúk és lányok.
KIK VIGYÁZNAK RÁNK?
Piroska néni, Zsuzsa néni és Erika néni, akik mosolygásukkal, vidámságukkal, empátiájukkal, gyengédségükkel és kedvességükkel reggelente fogadnak bennünket.Mi az ő ölelő karjaikban találunk SZERETETRE.
HOGYAN TELNEK A NAPJAINK?
Változatosan, élményekben, tapasztalatokban, játékokban gazdagon. Sokat vagyunk a levegőn, sétálunk, mozgunk, a műfüves pályánkon focizunk, labdázunk, kedden gyümölcsnapot tartunk.
Az óvónénik a projektjeikkel mindig arra törekednek, hogy a MI ötleteinkre, elképzeléseinkre építve tudásunkat, ismereteinket bővítsék, képességeinket fejlesszék.
Mindennapjainkat a játékos-heurisztikus tanulás, barkácsolás, kreatívkodás, éneklés, verselés, mesélés, bábozás, kísérletezés színesíti.
De! Száz szónak is egy a vége!
Aki nem hiszi, járjon utána!
                                 Szeretettel várunk, legyél a társunk!
                                                                                                                                                                                                      Őzike csoportos gyermekek, Piroska néni, Zsuzsa néni és Erika néni
Kunné Sándor Piroska