Maci csoport

A mi hangulatos csoportszobánknak 23 energikus, érdeklődő, csodaszép kisgyermek a gazdája. Amint hozzánk belépsz, megtapasztalhatod a vidám, családias, meghitt légkört, és láthatod, hogy a mi csoportunkban a legmeghatározóbb a szabad játék, melyhez változatos, főleg természetes anyagokból készült eszközt biztosítunk.

Biztosítjuk a gyermekeknek, a kíváncsiságuknak, érdeklődésüknek megfelelő környezetet személyiségük kibontakoztatásához. A közös játékok során átéljük a közös együtt játszás örömét.                  Mindennapjainkban fontos szerepet kapnak az élmény- és tapasztalatszerző kirándulások, séták, illetve a folyamatos és alkalomszerű gyűjtőmunkák. Továbbá törekszünk a mindennapokban a gyermekeket legjobban fejlesztő, kooperatív mozgásos játékok széleskörű alkalmazására, a szabad levegőn történő mozgás biztosítására óvodánk tágas udvarán.

Boldogok vagyunk, hogy a szülők is bekapcsolódnak csoportunk aktív életébe, részt vállalnak benne, támogatva, segítve a gyermekekért végzett közös munkánkat.

Valljuk, hogy az óvodai nevelés a családi neveléssel együttműködve szolgálja a gyermek fejlődését.
                                                                                                                                                                  Szeretettel vár:
                                                                                                                                                                                                               Erika néni, Gabi néni és Katika néni