Mókus csoport

„Ugri - bugri mókusok, fürgék, bátrak okosok!
                                                                                                                                                            Villámgyorsan cikáznak, jó nagyokat tornáznak,
                                                                                                                                                             Énekelnek, mókáznak, tanulnak, és játszanak!
                                                                                                                                                                                    Így töltik a napokat!”

A Mókus csoportunk mindennapjait a sok-sok játék, zene-tánc, kirándulások, a hatalmas udvarunkon a szaladgálás, homokozás, csúszdázás, a focipályán a labdázás, focizás és még sok-sok tevékenység tölti ki. Minden nap délelőtt kézműves tevékenység, kreatív barkácsolás mellett, sok - sok játék vár minket, kicsiket és nagyokat! – babkonyha, szoba, Legó, Dupló, autók, vonatok, társasjátékok, fejlesztő, okosító játékok. Nagyon szeretünk a kisebbekkel játszani, odafigyelni, vigyázni rájuk és segíteni nekik. Szeretjük a születésnapokat, mert az olyan varázsos nap a sok finomságokkal együtt.
Sajnos, amíg a vírushelyzet tart, nem tudunk menni, ahová szoktunk, bábszínházba, almaszedésre, kirándulni, táncházba, könyvtárba.

Várjuk szeretettel csoportunkba új óvodásainkat:

Erika néni, Kati néni és Andi néni
Dankóné Szűcs Erika