Együtt csodákra vagyunk képesek!

Jótékonysági "SZERETETCSOKI" program részesei lehettünk!

oklevelAz Ispotály Utcai Óvodába járó gyermekek, szüleik és intézményünk dolgozói 2022. december hónapban örömmel csatlakoztak a Mátrix Közhasznú Alapítvány országos jótékonysági programhoz, mely a közösség erejével összesen 52.682 tábla csokoládét gyűjtött össze. Közösségünk 93 db csokoládét juttatott el az alapítványhoz, mely gyermekkórházakba, egészségügyi intézményekbe, illetve nélkülöző családok életét segítő céllal, csomagban kerülnek kiosztásra. Nagy boldogság volt érezni a családok, gyermekek örömteli együttműködésétét, önzetlenségét, összefogását egy közös cél érdekében. A rászoruló gyermekeket támogató jótetteknek így segítő részese lett a mi közösségünk is.

A sikeres részvételünkért ELISMERŐ OKLEVELET kapott az Ispotály Utcai Óvoda Közössége.

Szívből segítettünk!