BETEKINTŐ NAPOK AZ ISPOTÁLY UTCAI ÓVODÁBAN

Pálfi Pálma Andrea óvodavezető

Az óvodánk iránt érdeklődő családoknak betekintést szervez intézményünk.

Az Ispotály Utcai Óvoda teljes alkalmazotti közössége évek óta nyílt alkalmak szervezésével törekedett arra, hogy bemutassa az érdeklődő családoknak az intézmény pedagógiai - szakmai tevékenységét, feltételrendszerét, nevelési értékrendjét, a gyermekekkel foglalkozó felnőttek hitvallását. A gyermekek bekapcsolódhattak a napi tevékenységekbe, melyeken túl bábelőadásokon, zenés - mesés - mozgásos- és kézműves játékokon keresztül élhették át az "ispotály ovis" hangulatot, miközben a szülőknek lehetőségük volt beszélgetni a pedagógusokkal, dajkákkal.

Sajnos a vírushelyzet miatt, a gyermekeink védelme érdekében erre ebben az évben nincs lehetőség, viszont szeretnénk, ha ízelítőt kaphatnának az óvodánk mindennapjairól.

Ennek érdekében elkészítettük bemutatkozó filmünket, melyet hamarosan megtalálhatnak oldalunkon.

Kérjük ismerkedjenek a csoportjainkkal a honlap megtekintése által.

Telefonon is érdeklődhetnek, szívesen állunk rendelkezésükre.

Az óvoda alkalmazotti közössége

Címünk: 4025. Debrecen, Ispotály utca 12.

Telefon: 52/418-974