TEHETSÉGKUTATÓ VERSENY

Győrffyné Kiss Erika óvodapedagógus, óvodavezető-helyettes

Sikeresen mutatták meg tehetségüket az Ispotály Utcai Óvoda gyermekei a városi megmérettetésen.

Elkötelezettek vagyunk az óvodába járó gyermekek mind teljesebb, széleskörű fejlesztésében. Tehetségígéreteinknek keressük a fejlődési, fejlesztési és bemutatkozási lehetőségeket szerte az országban. Fontos számunkra, hogy neveltjeink örömszerzés, fejlődés és tapasztalatszerzés céljából bemutathassák azokat a tevékenységeket, melyekben különösképpen örömöt lelnek és kiemelkedő teljesítményt nyújtanak. Évente több alkalommal részt vesznek kis óvodásaink vers-, mesemondó, rajz, Manó matematika, sakk, ovifoci megmérettetéseken.

Többek között ilyen kiváló alkalom volt a Debrecen Fazekas Általános Iskola „KISCSILLAG” tehetségkutatón való megmérettetés, ahol a partner óvodák számára színpadi bemutatkozási lehetőséget nyújtott az iskola vezetése. Nevelési intézményünket tíz lelkes, talpraesett óvodás képviselte különböző kategóriákban. Tehetségígéreteink megcsillogtathatták tehetségüket vers, tánc, ének kategóriában is, ahol vidám, bájos produkcióikkal mosolyt csaltak a szervezők, a vendégek, résztvevők arcára.

Kiváló előadói tehetségüket, kiemelkedő teljesítményüket a zsűri arany és ezüst oklevelekkel jutalmazta. A részt vevő gyermekek önbizalmát erősítő, jóleső elégedettség és a rendezvényen való magabiztos, eredményes részvétel, boldogsággal töltötte el. Büszkék vagyunk neveltjeinkre, a jövő tehetségeire!