Rendőrségi kutyás bemutató

332188818_511182714535044_6251174925318709721_n2023. márc. 9-én különleges élményben lehetett része a gyerekeknek, az állatvédelemmel kapcsolatban, ugyanis rendőrök érkeztek az óvodánkba, kutyusokkal, a rendőr autó szirénázva, ami még inkább felkeltette a gyerekek érdeklődését. Több kisfiú is mondta, hogy Ő bizony rendőr lesz, ha felnőtt lesz. A gyerekek biztonsága érdekében a focipálya széléről figyelhettük a bemutatót, ami igencsak érdekes volt. A rendőrök közül volt, aki beöltözött védőruhába, hogy kutya támadást imitálva bemutathassák, hogyan fogják meg a bűnözőket. Pörgették, forgatták a kutyákat, ami igencsak érdekes látványt nyújtott. A gyerekekhez az állt a legközelebb, amikor egy kutyust, Foxi kutyust meg lehetett a végén simogatni. Mindenki örömmel, szívesen ment be a pályára, hogy közelebb kerüljön a kutyushoz. Igazán érdekes, élményekben gazdag délelőttünk volt, amikor nemcsak a kutyusokkal, hanem egy foglalkozással is megismerkedhettek a gyerekek, ami élményszerűvé tette ezt a fontos bemutatót számukra.